Poznaj przychodnię BioMedica

BioMedica to nowoczesna przychodnia leczniczo - rehabilitacyjna na Bielanach w Warszawie. Rzetelnie i precyzyjnie diagnozujemy pacjentów. Leczymy stosując nowoczesne i adekwatne do dolegliwości procedury lecznicze i rehabilitacyjne. Wiemy jak leczyć wady kręgosłupa u dzieci oraz jak zminimalizować ból kręgosłupa. Pomagamy Pacjentom przywrócić pełną sprawność ruchową. Jeżeli szukasz dobrego fizjoterapeuty w Warszawie, to dobrze trafiłeś!

Wnętrze gabinetu fizjoterapeutycznego z wyposażeniem. Łóżko terapeutyczne, drabinka, okno.

W czym się specjalizujemy

Specjalizujemy się w terapii ruchowej, czyli kinezyterapii – leczymy przy pomocy ruchu oraz specjalnie dobranej gimnastyki leczniczej. Dzięki temu w naszej klinice fizjoterapii w Warszawie Pacjenci mogą pozbyć się dolegliwości i przygotować się do dalszej rehabilitacji. Pomagamy minimalizować bóle kręgosłupa o różnym pochodzeniu, zajmujemy się terapią manualną według wielu sprawdzonych koncepcji o udowodnionej naukowo skuteczności. Prowadzimy również gabinet fizykoterapii.

Zapraszamy na wykonywane w przychodni BioMedica zabiegi elektroterapii, terapii ultradźwiękami, magnetoterapii, krioterapii i procedury z wykorzystaniem lasera wysokoenergetycznego.

Wnętrze gabinetu fizjoterapeutycznego z wyposażeniem takim jak: łóżko, krzesła, piłki, wałki, okno.

Posiadamy nowoczesny sprzęt

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i rehabilitacyjny, zapewniamy najwyższe standardy i komfort rehabilitacji w jednoosobowych gabinetach rehabilitacyjnych i zabiegowych.

Bardzo nowoczesny sprzęt fizjoterapeutyczny BTL 5818 SLM.

Nasz zespół

Pracuje dla nas zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z zakresu m.in. rehabilitacji dzieci, kręgosłupa, rehabilitacji pourazowej, a także rehabilitacji sportowców. To profesjonaliści, którzy nieustannie podnoszą swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w licznych warsztatach oraz szkoleniach.