BioMedica - rehabilitacja Warszawa

Warszawa

ul. Zbigniewa Romaszewskiego 6, lok B1

22 881 87 59 | 510 942 421

przychodnia@biomedica.waw.pl

Pon - Pią: 8:00 - 20:00

zapraszamy

BioMedica - rehabilitacja Warszawa

Warszawa

ul. Zbigniewa Romaszewskiego 6, lok B1

Dlaczego warto nas wybrać!

5/5

Opinie

5/5
Izabela Antoszczak
Izabela Antoszczak
13 kwietnia 2015
Czytaj więcej
Bardzo polecam Pana Piotra jest znakomitym rehabilitantem. Mam duże problemy z kręgosłupem i klatką piersiową spowodowane zbyt szybkim wzrostem. Dzięki rehabilitacji z Panem Piotrem, jest mi łatwiej wykonywać zalecone ćwiczenia. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję. Wojtek, 14 lat
homek112
homek112
2 października 2014
Czytaj więcej
Pan Piotr został mi polecony jako najlepszy rehabilitant w sprawach bólu kręgosłupa. Zgłosiłam się na konsultację z nadzieją i wiarą w jego umiejętności i się nie zawiodłam. Mój ból kręgosłupa ustąpił a moja sprawność poprawiła się. Pan Piotr to profesjonalista w każdym calu.
Rafał Kubicki
Rafał Kubicki
23 września 2014
Czytaj więcej
Do Pana Piotra trafiłem z bólem kręgosłupa. Ból promieniował mi aż do stopy. Okazało się że mam przepuklinę dysku i grozi mi operacja. Pan Piotr zajął się mną bardzo profesjonalnie, dokładnie mnie zbadał, wytłumaczył jak wygląda problem, co należy robić. Po pierwszych wizytach ból praktycznie ustąpił. Terapia była delikatna, bez bólu a po każdej wizycie czułem się coraz lepiej. Kolejnym etapem były ćwiczenia stabilizacyjne, które wzmocniły mój kręgosłup i które robi cały czas. Obecnie czuje się świetnie, mogę pracować, wróciłem na siłownie. Mimo to cały czas stosuje się do zaleceń Pana Piotra, reguralnie wykonuje ćwiczenia, które mi zalecił i jestem spokojny o swój kręgosłup. Serdecznie dziękuję za pomoc i polecam Pana Piotra wszystkim, którzy szukają skutecznej rehabilitacji kręgosłupa. Rzetelny, uprzejmy i skuteczny specjalista.
Piotr Szymański
Piotr Szymański
8 września 2014
Czytaj więcej
Spotkałem Pana Piotra w czasie rehabilitacji więzadła pobocznego w kolanie. Urazu naderwania nabawiłem się na nartach i mimo upływu czasu wciąż mi dokuczało. W zasadzie cały czas kulałem, a byłem właśnie przed dalekim wyjazdem. Pan Piotr, mimo mego sceptycznego podejścia, namówił na 1 wizytę przed samym wyjazdem. Wystarczyła 1 godzina, by noga zaczęła funkcjonować w miarę normalnie. Byłem ogromnie zaskoczony, bo bolało ale mogłem normalnie chodzić. Po moim powrocie dalsza rehabilitacja doprowadziła do pełnej sprawności stawu kolanowego. Pan Piotr, mimo młodego wieku, ma ogromną wiedzę w swoim zawodzie, uczestniczy w wielu kursach, podnoszących jego kwalifikacje, o czym z pasją opowiada. Jest przy tym bardzo komunikatywną osobą i z przyjemnością korzysta się z jego usług. Mogę w ciemno polecić go jako bardzo dobrego fizjoterapeutę.
Anna
Anna
2 września 2014
Czytaj więcej
Do pana Piotra trafiłam po drugiej operacji kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Regularne wizyty przyniosły bardzo dobre efekty, pobudziły do działania mięśnie kręgosłupa, mój stan bardzo się poprawił - skończyło się chodzenie „jak robot”. Polecam wszystkim pana Piotra, bo mimo młodego wieku ma duże doświadczenie z pacjentami ze schorzeniami kręgosłupa, a także dużą wiedzę. Jest też bardzo miłym człowiekiem, dzięki czemu chodzenie na terapie manualną nie jest nieprzyjemnym obowiązkiem.
6 października 2016
Czytaj więcej
Profesjonalizm w każdym calu. Maciek przeprowadza wywiad, znajduje źródło problemu, ordynuje terapię. Skuteczną terapię! Nie żałuje czasu na wytłumaczenie pacjentowi przyczyn dolegliwości i sposobów zapobiegania jej na przyszłość, na doradzenie przy wyborze sprzętu rehabilitacyjnego. Mimo stosunkowo młodego wieku budzi zaufanie niczym stary wyjadacz. Polecam z całego serca. Idźcie do tego fizjoterapeuty, bo wątpię, żeby miał wielu stałych pacjentów (ludzie wychodzą wyleczeni po kilku sesjach, a potem nauczeni przez Maćka sami zapobiegają nawrotom problemu).
Przemek
Przemek
18 października 2014
Czytaj więcej
Towarzyszący półroczny ból pod kolanem, bóle piszczeli uniemożliwiające bieganie, a wcześniej problem pasma biodrowo-piszczelowego, dla Pana Macieja to żaden problem. Stuprocentowy profesjonalizm, efekt zabiegu widać od razu! Gorąco Polecam!!!
Marcin
Marcin
15 października 2014
Czytaj więcej
Profesjonalista godny polecenia. Bóle kręgosłupa minęły bezpowrotnie, a niestety w moim zawodzie choroby zwyrodnieniowe są nie do uniknięcia. Polecam.
Marcin
Marcin
2 października 2014
Czytaj więcej
Przede wszystkim skuteczność w działaniu, Maciek już dwa razy wyleczył mnie z kontuzji kolana. Polecam.
Dominik Gosk
Dominik Gosk
27 września 2014
Czytaj więcej
Pełen profesjonalizm od samego początku terapii (szczegółowe badanie) do samego końca. Wyprowadził mnie z pasma biodrowo-piszczelowego trafiając metodą od razu. Polecam serdecznie
Dawid
Dawid
13 marca 2015
Czytaj więcej
Do pana Piotra trafiłem z przepuklina na odcinku lędźwiowym. Męczyłem się długo z przeszywającym bólem, który czasami promieniował do nogi oraz miałem problemy z fizjologicznymi potrzebami. Bałem się, że jedynie wyjście dla mnie to zabieg. Po pierwszej wizycie u Pana Piotra zauważyłem znaczną poprawę, a po trzech problemy fizjologiczne minęły. Po około 10 wizytach cieszę się bezbolesnym odcinkiem lędźwiowym. Wróciłem na siłownie i nie odczuwam bólu po żadnym treningu robiąc ćwiczenia, które wcześniej takowy ból pobudzały. Pan Piotr doradził mi również jakie ćwiczenia powinienem wykonywać i od tego czasu mogę powiedzieć, ze dzięki temu zażegnałem problem bólu kręgosłupa. Bezdyskusyjnie polecam Pana Piotra.
Krzysztof Wójcik
Krzysztof Wójcik
26 września 2014
Czytaj więcej
Do Pana Piotra trafiłem z rwą kulszową. Dopiero Pan Piotr stwierdził, gdzie leży przyczyna bólu i rozpoczął fachową rehabilitację. Każda kolejna wizyta powodowała, że czułem się coraz lepiej. W końcu ból ustąpił i mogę normalnie funkcjonować. Pan Piotr bardzo precyzyjnie określił jak mam dalej postępować, ułożył mi plan ćwiczeń, określił na co mam uważać w pracy, czego się wystrzegać. Uświadomił mnie z czym mam do czynienia, co daje mi dużą jasność w moim postępowaniu. Jest profesjonalistą i świetnym fachowcem, którego polecam każdemu!!
Rafał Leski
Rafał Leski
12 września 2014
Czytaj więcej
Polecam! Bardzo rzetelny, uprzejmy i doświadczony specjalista. Dzięki Panu Piotrowi pozbyłem się bólów związanych ze zwyrodnieniem kręgosłupa. Korzystałem z metod terapii manualnej i ćwiczeń mięśni głębokich. Czuje się świetnie, za co jestem serdecznie wdzięczny.
Marcin K.
Marcin K.
5 września 2014
Czytaj więcej
Serdecznie polecam Pana Piotra Andrysiaka. Choruje na przepuklinę lędźwiową na na dwóch poziomach. Byłem już kierowany przez neurochirurga na operacje. Próbowałem się ratować u kilku specjalistów, ale bez większych rezultatów. Dopiero wizyty w Rehmedis i rzetelna rehabilitacja u Pana Piotra dała pełne efekty. Obecnie nie mam żadnych objawów, nie drętwieje mi noga, nie mam problemów ze wystawianiem rano, co było jeszcze niedawno koszmarem. Obecnie przestrzegam wszystkich zaleceń, wykonuje zalecone ćwiczenia. Jest bardzo dobrze. Pan Piotr to rzetelny specjalista, profesjonalista i bardzo miły człowiek. Polecam.
Jakub Wojdecki
Jakub Wojdecki
14 listopada 2017
Czytaj więcej
Trafiłam do Maćka jako sportowiec - amator z przeciażeniami i napięciami mięśni. Bardzo profesjonalne i efektywne podejście do sprawności sprawiło, że pojawiam się co jakiś czas na "przegląd" i naprawiamy co trzeba. Maciek holistycznie patrzy na pacjenta, tłumaczy z czego wynikają problemy a przede wszystkim naprawia je. Terapia może nie jest najlżejsza, ale za to skuteczna. Serdecznie polecam!
Mateusz
Mateusz
2 marca 2016
Czytaj więcej
Pan Maciej rozumie przesłanie zawodu jakim jest fizjoterapia. By rozwiązać problem dopatruje się przyczyny problemu, a objawy, które również znikają, traktuje pomocniczo. Dzięki czemu zamiast 10. wizyt wystarczy kilka! Pełen profesjonalizm, gorąco polecam. Uciążliwości wynikające u mnie głównie ze sportowego trybu życia ustępują trwale po każdej wizycie u Pana Macieja. Gorąco polecam
Tomek Wieczorek
Tomek Wieczorek
26 października 2014
Czytaj więcej
Trafiłem do Macieja z dużym problemem ze ścięgnem achillesa. Wcześniej przez ponad 2 miesiące jeździłem po lekarzach i różnych zabiegach, bez efektu. Maciek od razu trafił w punkt z terapią. Od kilku miesięcy biegam i nie mam najmniejszych problemów ze ścięgnem. Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu!
Robert
Robert
16 października 2014
Czytaj więcej
Bóle stawów kolanowych towarzyszyły mi od liceum. Dzięki Maćkowi mogę wrócić do aktywności fizycznej bez dolegliwości na drugi dzień. Gorąco polecam i po prostu ludzko DZIĘKUJĘ!
Kamil
Kamil
12 października 2014
Czytaj więcej
Maciej to świetny specjalista. Cierpiałem na ból pięty o nieznanym podłożu, nasilający się po wysiłku. Odwiedziłem już wiele specjalistów i żaden z nich potrafił mnie trafnie zdiagnozować. Dopiero Maciek dokonał szczegółowej analizy i postawił trafna diagnozę. Już po dwóch spotkaniach ból który towarzyszył mi przez ostanie pół roku i nasilał się zniknął bezpowrotnie. Polecam wszystkim